درباره شرکت ما


اکنون که دهمین سالگرد تاسیس شرکت پیرامون سیستم قشم را پشت سر گذاشته ایم، دستاوردهای یک دهه تلاش پیوسته و خستگی ناپذیر این شرکت در یکی از تخصصی ترین بخش های صنعت کشور را مشاهده می نمائیم. تلاشی که از تامین صرف تجهیزات در ابتدای فعالیت آغاز و تا طراحی و ساخت سیستم های جامع نمونه گیری و نیز طراحی و ساخت آزمایشی اولین دستگاه آنالایزر ادامه داشته است.
ما بعنوان نخستین شرکت پیشرو در این زمینه با استفاده از اصول مدیریت علمی و نیروهای متخصص و با لنده کشور، با اقتدار اعلام می نمائیم که تمامی حلقه های زنجیره تامین ) SCM (، از آنالیز فرآیند و مشاوره در تهیه مشخصات فنی، طراحی، ساخت سیستم های نمونه گیری ، نصب و راه اندازی، نگهداشت و تعمیر، آموزش و نیز تجزیه و تحلیل مشکلات آنالایزرها و ارائه راه حل را بطور کامل و جامع مدیریت و عملکرد دقیق هردستگاه را تا پایان عمر استاندارد آن تضمین می نمائیم.
حاصل این نگرش نو و نیز در ادامه ی دستاورد های فوق، مفتخریم که اعلام نمائیم شرکت پیرامون سیستم قشم در سال 1395 موفق به کسب رتبه شرکت دانش بنیان صنعتی گردیده است. همچنین این موفقیت ها سبب شد تا شرکت معظم زیمنس در حوزه سیستم های آنالایزر ما را به عنوان نماینده خود در ایران برگزیند و در نتیجه زمینه انتقال تکنولوژی، مهارت و تجربه بیش از پیش فراهم گردد.
در پرتو استقرار مدیریت علمی و مشارکتی، تک تک کارکنان مسئولانه و با شور و اشتیاق درخدمت به مشتریان ارجمند و تعالی سازمان قرار داشته و متعهد به پیشبرد ارزش های بنیادین سازمان:یادگیری، مشتری محوری، کیفیت جامع، نوآوری و صداقت می باشند.
ما عملکرد دقیق آنالایزرها را تا پایان عمر استاندارد هر دستگاه با مدیریت زنجیره تامین، تضمین می کنیم.

دفتر تهران

98 21 44443999
98 21 44444950
info [AT] piramoonco.com
تهران بزرگراه ستاری، خیابان شهید مخبری ، پلاک 145

شرکت Piramoon در قشم

98 76 35340394
info [AT] piramoonco.com

شهرک صنعتی تولا، سایت کابلی

دفتر مرکزی

صندوق پستی: 567-14455
کد پستی : 1475877134
info [AT] piramoonco.com
تهران بزرگراه ستاری، خیابان شهید مخبری ، پلاک 145